KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13128454
nr 1312 8454
Gunnar Erkner
(f. 1929), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 164/310, daterad 1977, Kornhamnstorg, 37x54 cm
Gunnar Erkner, svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:04:45
5/3 19:30:46